hizmetlerim

Özel Ders

Bu dersler çeşitli pilates aletlerinde ve Mat’ta çalışmayı ve daha gelişmiş egzersizleri öğrenmeyi sevenler için de çok popüler. Bu derste eğitmen 60 dk. boyunca ilgisini öğrenci üzerinde yoğunlaştırır. Hedefleriniz core güçlendirme, esneklik, sakatlanmayı önleme, rehabilitasyon sonrası stres atma ve gevşeme, ya da iyi hissetmek olsun, özel ders aradığınız sonuçları verecektir.

Düet Ders

Bir düet dersi iki öğrenci ile yapılan derstir.  Öğrenciler tüm ekipmanları ve Mat’ı kullanarak pilates repertuarını bir eğitmen tarafından yönlendirilirken icra ederler. Düet derslerde fiziksel özellikler açısından uyum sağlayacak kişilerin birlikte ders alması dersin gidişatı açısından daha verimlidir.

Hamilelik ve Sonrası

Hamilelik sırasında pilates,  vücudu sağlıklı kılarken, sırt ağrısı, omuz gerginliği , ayak şişmesi ve zayıf dolaşım gibi istenmeyen gebelik yan etkilerini de önler. Pilates daha konforlu hamilelik ve doğum yapmayı destekleyen pelvic taban kaslarını ve core kuvvetlendirmesini sağlar. Aynı zamanda doğum yaklaştığında pelvic taban kasının esnetilmesini, rahatlamasını sağlar. Pilates bebek geldiğinde vücudunuzu getirmek için harika bir yöntemdir.

Çocuk Pilatesi

Çocuklar ve genç yetişkinlerin yaşam boyu fiziksel uygunluk alışkanlıkları kazanması, duruş ve kendine güvenini geliştirmesi ve sporda bir sonraki adımı atması için mükemmel bir yoldur.